iKrotoszyn.pl reklamy
Poradnik

Czy do sukni ślubnej z odkrytymi plecami można założyć stanik?

Coraz częściej panny młode decydują się na modele sukien ślubnych z odkrytymi plecami czy mocno wyciętym przodem. Pojawia się wówczas problem z doborem bielizny. Czy pod taką suknię należy ubrać stanik? Jeśli tak - to jaki?

Na rynku dostępnych jest wiele możliwości i wszystko w dużej mierze zależy od tego, jaki będzie krój sukienki - wielkości dekoltu, wycięcia na plecach, rękawków lub ich braku. Nie wszystkie z dostępnych rozwiązań się sprawdzą.

 

Jeśli suknia nie jest zbyt mocno wycięta dobrym pomysłem będzie stanik z obniżonym zapięciem. Zapinanie znajduje się niżej niż w standardowym modelu, najczęściej są to dwa krzyżujące się ze sobą paski, pasek znajduje się też na brzuchu. 

 

Innym rozwiązaniem jest biustonosz samonośny - składający się z połączonych ze sobą miseczek. Nie będzie to jednak rozwiązanie do większego biustu i nie ukrywajmy - taki biustonosz, pozbawiony obwodu, nie zapewni prawidłowego utrzymania piersi.

 

Przy sukni bez ramiączek sprawdzi się bardotka - utrzymanie zapewnia jej pasek sylikonu znajdujący się po wewnętrznej stronie obwodu biustonosza.

 

Na rynku dostępne są także modele posiadające sylikonowy tył czy sylikonowe ramiączka - nie jest to jednak udany pomysł - choć są przeźroczyste to jednak błyszczą i rzucają się w oczy.

 

Innym rozwiązaniem jest wszycie miseczek w suknię - nie sprawdzi się jednak we wszystkich modelach. Miseczki wszyte w kreację będą spełniać swoją rolę tylko w dopasowanej kreacji lub takiej z gorsetem. 

 

Jeśli chcemy zrezygnować z bielizny lub po prostu żaden z dostępnych modeli nie sprawdzi się w naszym przypadku, możemy zastosować modelowanie piersi przy pomocy specjalnych taśm, których zadaniem jest podniesie i utrzymanie biustu. Taśmy pokryte są specjalnym klejem, a ich kolor jest dopasowany do ciała. Ich cena to koszt kilkudziesięciu złotych. 

 

 

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Jubiler No. 1 w Ostrowie Wielkopolskim
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.