iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Czy dieta pudełkowa jest droga? Fakty i mity

Po pierwsze jest wygodna. Po drugie jest smaczna. Po trzecie jest zdrowa. Po czwarte jest różnorodna. I po piąte, wcale nie jest droga, a do tego jest różnorodna, dla każdego, bez względu na wiek, płeć i wagę. Mowa o tzw. diecie pudełkowej.

 

Dziś dieta pudełkowa jest znana wielu osobom. Na początku popularność zyskała głównie dzięki celebrytom. Dziś jednak jest już powszechna i każdy może z niej skorzystać.

Na pierwszy rzut oka to nic nadzwyczajnego – pudełka z jedzeniem przygotowane przez firmę cateringową… Obalmy więc mity i stawiamy na fakty wspólnie z 5 posiłków dziennie.

 

Wygoda

Bez wątpienia to zaleta tej diety. Nie trzeba tracić czasu na przygotowanie posiłków, bowiem firma cateringowa przygotowane danie dostarczy na wskazany adres.

 

Palce lizać…

Mitem jest, że dieta pudełkowa jest niesmaczna. Przygotowywane dania zawierają świeże składniki. W porozumieniu z dietetykiem można „wyrzucić” z menu produkty, za którymi specjalnie nie przepadamy.

 

Zdrowie

To prawda. Dzięki zbilansowanej diecie odżywiamy się pod kontrolą dietetyka. To z pewnością jest dobra inwestycja w nasze zdrowie.

 

Droga dieta?
To mit. Biorąc pod uwagę stracony czas na poszukiwanie w miarę tanich produktów, potem ich przygotowanie, woda, prąd, gaz... Czy warto?

 

Różnorodność
Rosół w niedzielę, a w poniedziałek pomidorowa? W przypadku diety pudełkowej zapomnij o rutynie. Dodatkowo możemy poznać nowe smaki. Dieta pudełkowa z dostawą w Krotoszynie zdecydowanie nie jest wyłącznie dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Menu tej firmy cateringowej jest bardzo szerokie i dla każdego bez względu na wiek, płeć czy preferencje kulinarne.

Źródło: *Artykuł sponsorowany
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.