iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Krotoszyn

Cztery przedsięwzięcia w hufcu pracy

2021-01-19 08:01:00

Podczas tegorocznej „Akcji Zima”, kadra wychowawcza krotoszyńskiego hufca zaproponowała swoim uczestnikom możliwość udziału w czterech przedsięwzięciach, które dały im szansę wykazania swoich umiejętności, kreatywności oraz znajomości aktualnych wydarzeń sportowych.

Pierwszą z propozycji był konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie”. Cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników. Do hufca zostały przysłane 96 fotografii. Biała, zimowa aura niewątpliwie sprzyjała tworzeniu przepięknych zdjęć krajobrazów. Po długich naradach, komisja konkursowa wybrała trzy najładniejsze fotografie.

 

Kolejnym zaproponowanym przez kadrę przedsięwzięciem był konkurs multimedialny pn. „Mój sposób na kulturę fizyczną w czasie pandemii”. Zadaniem konkursowym było zrobienie prezentacji multimedialnej. Do hufca wpłynęło 27 prac, z których komisja wybrała trzy najlepiej spełniające kryteria.

 

Ponadto uczestnicy mogli wykazać się znajomością tematyki związanej ze skokami narciarskimi w Polsce. To właśnie ten konkurs cieszył się największym zainteresowaniem wśród młodzieży. Zadaniem konkursowym było odesłanie odpowiedzi na test pn. „Polscy skoczkowie narciarscy”. Wpłynęły 97 rozwiania quizu. Komisja konkursowa stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem, bo okazało się że tematyka skoków jest bardzo dobrze znana naszym uczestnikom. Ostatecznie nagrodzone zostały testy, w których odpowiedzi były zgodne w 100%.

 

Ostatnim przedsięwzięciem, jakie kadra hufca pracy zaproponowała uczestnikom w czasie ferii zimowych był konkurs plastyczny „Kartka dla seniora” związany ze zbliżającymi się Dniem Babci i Dziadka. Do krotoszyńskiego hufca wpłynęły 44 prace na ten konkurs. Wybór najładniejszych kartek był bardzo trudny, ponieważ młodzież dołożyła ogromnych starań, żeby prace były estetyczne i wyjątkowe. Kartki zostaną wykorzystane przez nasz Klub Aktywnych, którego uczestnicy wręczą je osobiście seniorom w ramach akcji „Kartka dla seniora”.Fotorelacja


Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Bar u Żaby

iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAMiKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową