PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Piłka nożna

Cztery bramki na wyjeździe i trzy punkty do przodu!

2019-08-26 12:30:13

Znakomity mecz krotoszyńskiej Astry w Kobylej Górze. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem przyjezdnych, którzy wbili gospodarzom, aż cztery gole!

Przez całe spotkanie na boisku dominowała Astra Krotoszyn. Potwierdzeniem tego była pierwsza bramka zdobyta już w 11. minucie spotkania przez Mikołaja Lewandowskiego. W połowie pierwszej odsłony na 2:0 dla Astry podwyższył Adam Staszewski. Na tym nie koniec strzeleckich popisów przyjezdnych. Jeszcze przed zmianą stron trzeciego gola dla gości zdobył ponownie A. Staszewski.
Druga część była już bardziej spokojna, choć także zdominowana przez Astrę, która kontrolowała przebieg spotkania. Na kilka minut przed końcem meczu, gospodarzom udało się zdobyć honorową bramkę. Ostatnie słowo jednak należało do gości. Już w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił Dariusz Reyer.
Po tym zwycięstwie Astra zajmuje trzecie miejsce w tabeli V ligi.

Zefka Kobyla Góra – Astra Krotoszyn 1:4 (0:3)