Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w Poznaniu, w sobotę, 18 stycznia. Termin ten jednak nie odpowiadał gospodarzom, a do prośby o jego zmianę pozytywnie odniósł się zespół z Krotoszyna. Stąd, pierwszy mecz półfinałowy odbędzie się dzień później - w niedzielę 19 stycznia.
Wiadomo, że Energetyk to znakomita drużyna, wicemistrz trzeciej ligi w poprzednim sezonie. Z pewnością nie będzie to tak łatwy mecz, jak ten, który zespoły rozegrały pomiędzy sobą w fazie zasadniczej. Wówczas siatkarze ze stolicy Wielkopolski zagrali w bardzo okrojonym składzie.
Teraz zaczęła się prawdziwa walka, bowiem na placu boju pozostały cztery najlepsze w tym sezonie zespoły. Kto z tej rywalizacji wyjdzie zwycięsko? To pokażą najbliższe tygodnie. Jedno jest pewne. Z pomocą kibiców każde zwycięstwo naszym siatkarzom przyjdzie zdecydowanie łatwiej! Hala przy ul. Olimpijskiej zawsze pęka w szwach i o zwycięstwo przy dopingu kilkuset kibiców jest zdecydowanie łatwiej. W Poznaniu o tylu krotoszynian na trybunach będzie trudno, choć kto wie... Jeśli macie wolne niedzielne popołudnie, to pokażcie moc naszego dopingu także w stolicy Wielkopolski!
niedziela, 19 stycznia, godz. 15.00
hala AWF przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu
Rewanż odbędzie się 8 marca w hali sportowej przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie.

































