iKrotoszyn.pl reklamy
Konkurs!

Cyrk Europa i Planeta Uśmiechu w Kobylinie i Zdunach - darmowe wejściówki!

2022-04-07 09:04:00

Cyrk Europa w sezonie 2022 prezentuje nowy, międzynarodowy program pt. „Planeta uśmiechu”, w którym zaprezentują się artyści z Polski, Włoch oraz Kolumbii. Międzynarodowi artyści sprawią, że na twarzach gości zagoszczą salwy śmiechu i radości. Do wygrania na występy mamy w sumie 20 wejściówek!


Szczegóły konkursu

1. Do wygrania jest 5 podwójnych wejściówek na występ w Zdunach.

2. Do wygrania jest 5 podwójnych wejściówek na występ w Kobylinie.

3. Wygrywają osoby, które w komentarzu pod postem konkursowym wpiszą nazwę miejscowości, w której chcieliby pójść na występ Cyrku Europa.

4. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w wiadomości prywatnej.

5. Zwycięzcy, aby wejść na występ będą musieli podać swoje imię nazwisko w kasie biletowej (w razie konieczności okazać dowód potwierdzający swoje dane).

6. Konkurs trwa do piątku, 8 kwietnia godz. 7.00.

7. Cyrk Europa wystąpi:

  • Kobylin

plac przy Stadionie
9 kwietnia 2022 - sobota
Spektakl o godzinie 17:00

 

  • Zduny

ulica Ostrowska
10 kwietnia - niedziela
Spektakl o godzinie 15:00

 

W nowej produkcji Cyrku Europy można zobaczyć niezwykły, tajemniczy i spektakularny Quick change, który zaprezentują utytułowani artyści areny polskiej, uczestnicy festiwali cyrkowych w Chinach oraz we Francji- Duo Mistic.


- Kolejnym przystankiem podróży po naszej planecie uśmiechu będą brawurowe i efektowne ewolucje pod kopułą cyrku na jedwabnych chustach, które zaprezentuje młody i utalentowany artysta areny polskiej - Krystian. W naszej podróży, nie możemy pominąć przystanku w włoskiej restauracji, w której talerze służą nie tylko do jedzenia.  Nasi gości po raz pierwszy w Polsce- Los Rolos! To włosko-kolumbijskie małżeństwo zaprezentuje również karkołomne żonglerskie ewolucje - informuje przedstawiciel cyrku.


W podróż ponad chmury w niezwykłej rewii bubbles act, zaprezentuje się po raz pierwszy „Duo la belle epoque”. Podczas spektaklu o dobry humor zadba clown Pablito, który w tym sezonie przygotował coś specjalnego. Program poprowadzi dyrektor Cyrku - Daniel Woźniak. Najmłodszym widzom w trakcie show towarzyszyć będą ich ulubieńcy: świnka Peppa, George oraz Smerfy !

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.