iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Cudowna moc manualnych terapii twarzy alternatywą do liftingu i botoksu

2021-07-29 13:07:00
Manualne terapie twarzy zdobywają serca Polek, a kinesiotaping bio-estetyczny staje się doskonałym sposobem odmłodzenia twarzy.

Promienna cera, poprawiony owal twarzy, zniwelowane zmarszczki i cienie pod oczami, zmniejszenie wdowiego garbu, ujędrnione piękne piersi, zrelaksowane ciało i umysł. Tak, to wszystko jest możliwe dzięki kompleksowemu podejściu do swojego ciała!

 

Infinitywellness w Krotoszynie, to miejsce gdzie można oddać się we wspaniałe ręce, które potrafią wykonywać cuda. To swoistego rodzaju terapia, która odpręża ciało i umysł, a przy tym przynosi świetne efekty wizualne.

Masaże twarzy znane są nam od bardzo dawna, lecz zostały zapomniane. Teraz tradycyjne, japońskie techniki masażu twarzy zaczynają ponownie zyskiwać rzesze zwolenników.

A powód jest bardzo prosty!

 

Dzięki tej technice masowania, skóra twarzy jest wygładzona i jędrna. Masaż wprowadza w stan odprężenia i relaksu, a jego efekty zbliżone są do terapii chirurgicznej. 

 

Właśnie na takie efekty można liczyć po zabiegach w Infinitywellness, gabinecie mieszczącym w Krotoszynie.

 

Liczy się indywidualne podejście

 

 

To, co od razu rzuca się w oczy już podczas pierwszej rozmowy z Martyną Zawieją, właścicielką Infinitywellness, to indywidualne podejście do każdego klienta. – Zapraszam kobiety w każdym wieku. Pierwsze spotkanie rozpoczynamy od konsultacji, która jest bezpłatna. To od klientki zależy czy skorzysta z masażu, a jeśli tak, to z ilu zabiegów. W zależności od potrzeb i oczekiwań na pierwszej wizycie ustalana jest indywidualna terapia pod kontem danego problemu – tłumaczy Martyna Zawieja.

Warto wspomnieć, iż kluczowe znaczenie ma styl naszego życia, odżywianie, prawidłowa suplementacja, sport, jak i warunki naszej pracy (pozycja pracy), sen, stres, to wszystko wpływa na nasze samopoczucie, a co za tym idzie na wygląd naszej twarzy.

Warto więc zachować równowagę, zadbać o komfort psychiczny, dobrze sypiać i zdrowo się odżywiać.

 

Masaż w Infinitywellness

 

• Japoński lifting twarzy 

• Kobido 

• Kobido i Kinesiotaping bio-estetyczny 

• Oshin Bian Lift 

• Rewitalizacja twarzy i biustu 

 

 

 

Piękna twarz panny młodej

 

 

W gabinecie można także skorzystać z tzw. masażu bankietowego, który można zastosować przed ślubem czy każdym innym spotkaniem towarzyskim. Najlepiej skorzystać z niego 2-3 dni przed taką imprezą. - Po takim masażu twarz zostanie odświeżona, nabierze kolorytu i będzie promieniała - przekonuje M. Zawieja. Stąd, znając zdecydowanie wcześniej termin ślubu, warto umówić się na konsultacje kilka tygodni wcześniej, aby efekt w dniu tego wielkiego wydarzenia był iście piorunujący!

 

Żadna z klientek gabinetu po zakończonym masażu nie pozostaje sama sobie. - Po zakończonych zabiegach jestem z w stałym kontakcie z moimi klientkami, doradzam, w jaki sposób dbać o skórę oraz jak masować twarz. W gabinecie można zakupić taśmy do kinesiotapingu, które można stosować w zaciszu domowym. W głównej mierze zależy mi na efekcie końcowym i zadowoleniu moich klientek – dodaje M. Zawieja.

 

 

 

Infinitywellness Martyna Zawieja

ul. Kościuszki 8

63-700 Krotoszyn

Tel. 577 795 153

 

 

 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowany


Czytaj również

Jubiler No. 1 w Ostrowie Wielkopolskim
Restauracja IMPRESJA
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.