Pierogarnia-Naleśnikarnia Barwinek

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Wyścigi samochodowe

Cóż to był za weekend - krotoszyńska załoga zdeklasowała rywali na Torze Poznań!

2020-09-22 12:09:00

Zdjęcie: Archiwum KM Racing Team
W miniony weekend odbyła się 5 i 6 runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w których wziął udział zespół KM Racing Team z Krotoszyna. Na starcie, po raz kolejny, zameldowali się wspólnie bracia Mateusz i Krystian Ciesiółkowie.

- Na torze pojawiliśmy się już w czwartek rano, aby zaliczyć sesję treningową i sprawdzić przygotowanie aut do nadchodzącego weekendu wyścigowego. Pierwsze kwalifikacje odbyły się już w piątek po południu. Udało się nam uzyskać pierwszy i trzeci czas w naszej klasie DN2, z czego byliśmy bardzo zadowoleni - rozpoczyna swoją relację Matusz Ciesiółka z zespołu KM Racing Team.
 
W sobotnim wyścigu Krystian utrzymał pierwszą pozycję, od startu aż do mety, kontrolując sytuację na torze. Mateusz startując z trzeciego pola, po starcie spadł na czwarte miejsce. Dobra i szybka jazda pozwoliła mu jednak odzyskać trzecią lokatę już na drugim okrążeniu, a w dalszej części wyścigu przebić się na jeszcze wyższą pozycję. Tym samym kierowcy z zespołu KM Racing Team ukończyli piątą rundę WSMP na miejscu pierwszym i drugim miejscu w klasie DN2!
 
- Niedziela rozpoczęła się od porannych kwalifikacji, w których udało się nam zdobyć dwa pierwsze miejsca. W wyścigu, podobnie jak w sobotnim, Krystian kontrolował sytuację od startu, aż do mety i dowiózł kolejne zwycięstwo w ten weekend - relacjonuje Mateusz, który niestety po zepsutym starcie spadł na czwarte miejsce i jeszcze na tym samym okrążeniu, po kontakcie z innym zawodnikiem, wylądował na ósmej pozycji. - Na szczęście w dalszej części wyścigu udało mi się powrócić do tempa z kwalifikacji i przebić na trzecie miejsce, na którym ukończyłem wyścig - dodaje Mateusz.
 
- Za nami kolejny bardzo udany weekend. Kolejny i ostatni już w tym sezonie weekend już za trzy tygodnie, 9 - 10 października, również na Torze Poznań. Przesyłamy podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Miastu Krotoszyn, który wspiera nas w naszej pasji.


Fotorelacja


Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową