iKrotoszyn.pl reklamy
Pod naszym patronatem

Charytatywny koncert premierowy

Zapraszamy naszych Czytelników na koncert premierowy krotoszyńskiego artysty Dawida, kryjącego się pod pseudonimem DSR KRT, który promuje album pt. "Dzisiejsza sprawa rozwiązana".

Wydarzenie odbędzie się 18 lutego o godz. 17.00 w Krotoszyńskim Ośrodku Kultury. Wraz z krotoszynianinem na scenie zaprezentują się także artyści niemal z całej Polski, którzy skorzystali z jego zaproszenia. Koncert będzie także okazją, aby  wspomóc 38-letniego Grzegorza, który uległ wypadkowi i doznał nieodwracalnego paraliżu rąk i nóg. Od tego czasu porusza się na wózku. Ruszyła zbiórka na zakup samochodu przystosowanego do jego niepełnosprawności. Można o tym przeczytać w naszym poniższym artykule:

 

Pomóżmy Grzegorzowi z Roszek. Potrzebny jest mu samochód dostosowany do jego niepełnosprawności

 

Wstęp na koncert to wydatek 15 zł plus 5 zł dla osób, które będą chciały wziąć udział w losowaniu nagród. A konkursów nie będzie brakowało. - Główną nagrodą będzie realizacja w studiu nagrań 518. Całą imprezę poprowadzi DJ SI-FU, który zawsze jest bardzo otwarty na tego typu charytatywne działania -  tłumaczy Dawid. Podczas wydarzenia będzie także można kupić najnowszą płytę DSR KRT. Dochód z całej imprezy zostanie oczywiście przeznaczony na pomoc Grzegorzowi z Roszek. - Zapraszam do udziału w wydarzeniu. Będziemy dobrze się bawić, a zarazem pomagać - zachęca krotoszynianin. 

Artysta ma już w planach kolejny koncert charytatywny.

 

 

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.