Siatkówka

Cenne zwycięstwa UKS-u Piast Krotoszyn

2021-11-29 08:11:00
Udanie podopieczni Piotra Robakowskiego rozpoczęli rundę rewanżową w ramach wielkopolskich rozgrywek I ligi młodzika w siatkówce.

W minioną sobotę młodzi siatkarze UKS-u Piast Krotoszyn udali się do Piły, gdzie znakomitym występem zainaugurowali swoje zmagania w fazie rewanżowej wielkopolskich rozgrywek.

W pierwszym spotkaniu, które tego dnia rozegrali krotoszynianie, pokonali zespół Kangura Nowy Tomyśl 2:0 (25:20, 25:11). W drugim meczu zagrali z faworyzowanym, grającym przed własną publicznością i zawsze niezwykle groźnym zespołem Jokera Piła. Wszyscy spodziewali się zaciętego pojedynku, jednak tego dnia krotoszynianie byli nie do zatrzymania. O ile w pierwszym secie gra była wyrównana, to w drugiej partii UKS Piast nie dał szans rywalom. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 (25:22, 25:15). Tym zwycięstwem podopieczni Piotra Robakowskiego potwierdzili, że znajdują się w ścisłej wielkopolskiej czołówce i do samego końca będą liczyli w walce o tytuł mistrzów województwa.

 

A już za tydzień wielkie emocje w Krotoszynie. Tym razem UKS Piast we własnej hali będzie podejmował PKS Piast Poniec oraz kolejnego niezwykle groźnego rywala - Energetyka Poznań. Początek zmagań o godz. 10.00.

 Fotorelacja

Czytaj również