iKrotoszyn.pl reklamy
Z policji

Było ich trzech... Ukradli słodycze, artykuły chemiczne i drobne artykuły audio

2022-09-21 14:09:00

Nawet do pięciu lat pozbawienia wolności grozi trzem mężczyznom w wieku 36, 35 i 29 lat podejrzanym o kradzież w marketach na terenie powiatu gostyńskiego. Łupem złodziei padły słodycze, artykuły chemiczne i drobne artykułu audio.

 


- Wczoraj około południa otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w jednym z marketów w Piaskach. Dzielnicowy niezwłocznie zajął się tą sprawą. Jeden ze złodziei został zatrzymany, podczas próby ucieczki. Okazało się, że nie działał sam. Dwaj pozostali sprawcy ukrywali się w rejonie nieczynnego dworca PKP - jeden z nich schował się na tylnym siedzeniu samochodu osobowego. 36, 35 i 29-letni mieszkańcy powiatu krotoszyńskiego zostali zatrzymani - informuje gostyńska policja.

W pojeździe, którym poruszali się mężczyźni mundurowi znaleźli kradzione słodycze, artykuły chemiczne i drobne artykuły audio. Jak ustalili policjanci słodycze zostały skradzione w sklepie w Piaskach, a ich wartość wyniosła 519 złotych. Pozostałe artykuły o wartości 380 złotych mężczyźni ukradli w jednym z marketów w Pogorzeli.

Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Grozi im nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP GostyńElektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

LAGUNASHOP
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.