Krotoszyn

Byłeś świadkiem? Potrąciła rowerzystkę i odjechała

Byłeś świadkiem? Potrąciła rowerzystkę i odjechała

W czwartek, 21 maja, na oznakowanym przejściu/przejeździe przy Rondzie Brummen w Krotoszynie, doszło do potrącenia prawidłowo poruszającej się rowerzystki.

Do zdarzenia doszło około godziny 16.20 na rondzie - ulica Ceglarska i Ostrowska.

Kierująca samochodem marki Citroen C5, koloru ciemnego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającej się rowerzystce i ją potrąciła.

Siedząca za kierownicą samochodu kobieta odjechała z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej Krotoszyniance. Auto odjechało w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego.

Na miejsce przybyła policja. Niestety, do tej pory nie udało się ustalić sprawczyni. 

Wszystkich, którzy byli świadkami lub mają wiedzę na temat sprawczyni, proszeni są o kontakt z policją lub redakcją. A być może kierująca samochodem sama postanowi skontaktować się z poszkodowaną...?

 




Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy