Do zdarzenia doszło około godziny 16.20 na rondzie - ulica Ceglarska i Ostrowska.
Kierująca samochodem marki Citroen C5, koloru ciemnego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającej się rowerzystce i ją potrąciła.
Siedząca za kierownicą samochodu kobieta odjechała z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej Krotoszyniance. Auto odjechało w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego.
Na miejsce przybyła policja. Niestety, do tej pory nie udało się ustalić sprawczyni.
Wszystkich, którzy byli świadkami lub mają wiedzę na temat sprawczyni, proszeni są o kontakt z policją lub redakcją. A być może kierująca samochodem sama postanowi skontaktować się z poszkodowaną...?

































