Z powiatu

Był nietrzeźwy, wpadł bo zapomniał włączyć w samochodzie świateł do jazdy dziennej

Był nietrzeźwy, wpadł bo zapomniał włączyć w samochodzie świateł do jazdy dziennej
Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Uwagę policjantów z Komisariatu Policji w Koźminie Wielkopolskim zwrócił kierowca osobowego citroena, który nie miał włączonych świateł dziennych. Został on zatrzymany do kontroli drogowej przy ul. Poznańskiej.

- Po otwarciu drzwi policjanci od razu wyczuli od kierowcy woń alkoholu, badanie trzeźwości potwierdziło tylko ich odczucia. Kierujący wydmuchał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - informują mundurowi.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

- 60-letniemu mieszkańcowi powiatu krotoszyńskiego grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Oprócz wymienionej kary, musi się również liczyć z utratą pojazdu zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przepadku samochodu za jazdę w stanie nietrzeźwości.


Źródło: KPP Krotoszyn


Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy