iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

Informator rynku pracy
Krotoszyn

Burmistrz przyznał nagrody sportowcom

2020-11-05 11:11:00

Burmistrz Krotoszyna podpisał zarządzenie w sprawie przyznania nagród pieniężnych i rzeczowych dla sportowców za sezon 2019/2020.

W związku z panującą pandemią koronawirusa nie odbędzie się, jak co roku, uroczyste podsumowanie sezonu sportowego i osobiste wręczenie przez włodarza nagród poniżej wymienionym sportowcom. Poza tym ilość imprez wyższej rangi w różnych dyscyplinach sportu w roku obecnym, przełożyła się na zmniejszenie ilości nagrodzonych sportowców, którzy osiągnęli znaczące wyniki we współzawodnictwie sportowym krajowym bądź międzynarodowym.
 
Nagrody finansowe otrzymują:
1. Szczepan Zimmermann – zawodnik w Stowarzyszeniu Atletyki Ciężkiej „Ursus Krotoszyn”
2. Kamil Filipiak – zawodnik w Stowarzyszeniu Atletyki Ciężkiej „Ursus Krotoszyn”
3. Jakub Pleskacz – zawodnik w ASW „Nippon”
4. Filip Mosz – zawodnik w ASW „Nippon”
5. Łukasz Błaszczyk – zawodnik w ASW „Nippon”
6. Martyna Kaj- zawodniczka w KS „ Krotosz”
7. Szymon Wojtkowski - zawodnik w LKS „Ceramik”
8. Robert Baran - zawodnik w LKS „Ceramik”
9. Ivan Izdebskyi - zawodnik w LKS „Ceramik”
10. Mariusz Walkowiak - zawodnik w LKS „Ceramik”
11. Aleksandra Rozum - zawodniczka w Towarzystwie Atletycznym „Rozum”
12. Aron Rozum – zawodnik w Towarzystwie Atletycznym „Rozum”
 
Nagrody rzeczowe otrzymują:
1. Julia Bielawna – KS Krotosz - pływanie
2. Piotr Niżniowski – KS Krotosz - pływanie
3. Nicolas Jędrzejak - KS Krotosz - pływanie
4. Patryk Figlak – UKS „Piast” - siatkówka
5. Mateusz Kostka - UKS „Piast” - siatkówka
6. Oliwier Mroczkowski - UKS „Piast” - siatkówka
7. Krzysztof Szeszycki- UKS „Piast” - siatkówka
8. Artur Wencek - UKS „Piast” - siatkówka
9. Jan Banaszak - UKS „Piast” - siatkówka
10. Natalia Drozyńska - biegi uliczne
11. Ewelina Drygas - biegi uliczne
12. Dominika Bartoszek - biegi uliczne
13. Alicja Góralska - biegi uliczne
14. Zofia Biernat - biegi uliczne
15. Weronika Żyto - biegi uliczne
16. Igor Orlikowski - biegi uliczne
17. Filip Pinkowski - biegi uliczne
18. Marcin Ostój - biegi uliczne
19. Tobiasz Banaszek - biegi uliczne
20. Emanuel Paszyn - biegi uliczne
21. Oliwier Olejnik - biegi uliczne



Źródło: krotoszyn.pl




Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Motoinformator to nic innego jak dodatek motoryzacyjny gazet internetowych


Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową