iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Burmistrz do mieszkańców: „jak będą spożywali naszą wodę, to będą zdrowi”

To już kolejny raz, gdy Franciszek Marszałek, włodarz Krotoszyna, zachęca do picia wody prosto z kranu. Tym razem miało to miejsce podczas konferencji prasowej "Rozwój w trudnych czasach".

Spotkanie z lokalnymi dziennikarzami odbyło się dzisiaj w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przy ul. Słonecznej w Krotoszynie.

W konferencji, która dotyczyła podsumowania działalności przedsiębiorstwa w ostatnich latach, przybliżenia pracy zakładów wchodzących w skład PGKiM i zaznajomienia z najbliższymi planami tej miejskiej spółki, wzięli także udział starosta krotoszyński Stanisław Szczotka oraz burmistrz F. Marszałek.

To właśnie włodarz miasta zabrał głos na zakończenie konferencji.

 

- Chciałbym zaapelować do mieszkańców, żeby spożywali naszą wodę, ona jest naprawdę dobrej jakości. Jak będą spożywali naszą wodę, to będą zdrowi i tego im życzę. Można więc wodę spożywać z kranu - zachęcał burmistrz. - Przedsiębiorstwo cały czas promuje naszą wodę.

 

Dodał także, że podczas rozmowy z mieszkańcami zaskoczyło go stwierdzenie, iż: nie można tej wody pić, tylko przegotowaną. Można - stwierdził stanowczo włodarz.

 

Przeczytaj także:

Pij krotoszyńską wodę, tak jak burmistrz!

 
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.