iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Bezstresowo i w miłej atmosferze czyli kurs prawa jazdy w OSK Paweł Pietrzak

2022-06-15 13:06:00

- Naszym głównym celem jest zaoferowanie najwyższej jakości obsługi oraz utrzymanie wysokiej zdawalności naszych kursantów - mówi naszej redakcji Paweł Pietrzak, właściciel OSK Paweł w Krotoszynie.


- Zapewniamy sprawdzone metody szkoleń, które są dopasowane do kursantów tak, by szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie a zarazem przyjemnie i efektywnie - dodaje.

 

OSK Paweł zapewnia kursantom bezpłatny dostęp do pomocy dydaktycznych oraz możliwość jazd doszkalających i dodatkowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, OSK Paweł umożliwia naukę także w soboty i niedziele. To pozwala dopasować kalendarz jazdy także tym osobom, które z powodu pracy zawodowej czy innych obowiązków nie mają możliwości skorzystania z zajęć od poniedziałku do piątku.

 

 

OSK Paweł zapewnia naukę jazdy (kategoria B), samochodami osobowymi toyota yaris III i fiat grande punto. I tu kolejna dogodność. Egzamin praktyczny zdaje się tym samym autem, którym wcześniej odbywała się nauka jazdy. - Dokładnie ten sam samochód podstawiam na egzamin - potwierdza P. Pietrzak. A ten możliwy jest zarówno w Miliczu, w regionalnym oddziale Dolnośląskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, jak i w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kaliszu.

 

Szkolenie kursantów w OSK Paweł obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin zajęć praktycznych. Oczywiście istnieje możliwość - w razie potrzeby - wykupienia dodatkowych godzin nauki. Warto też podkreślić, że jest możliwość rozłożenia na raty opłaty za kurs.

 
 

A na koniec przypomnienie. Prawo jazdy kategorii B uprawnia do kierowania:

  • Pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 ton, z wyjątkiem autobusu i motocykla.

  • Pojazdem samochodowym o dmc nieprzekraczającej 3,5 tony wraz z przyczepą lekką (do 750 kg DMC).

  • Pojazdem samochodowym o dmc nieprzekraczającej 3,5 tony wraz z przyczepą inną, niż lekka pod warunkiem, że dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów nie przekracza 4 250 kg, a kierowca zdał dodatkowy egzamin praktyczny potwierdzony wpisem do prawa jazdy.

  • Motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg, pod warunkiem, że osoba posiada prawo jazdy kat. B, co najmniej od 3 lat.

  • Ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.

  • ​Pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.

 

 

Paweł Pietrzak

ul. Szmaragdowa 32/3

63-700 Krotoszyn

tel. 669 394 736

kontakt@oskpawelpietrzak.pl

 

 

Źródło: *Artykuł sponsorowanyList do redakcji

Czytaj również

jan mar skutery motory
LAGUNASHOP
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.