Zamawiaj bez wychodzenia z domu! - kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy
Reklama - DUNYA DONER PRACA
Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmReklama - OSK AS Maria Maśniak

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Artykuł sponsorowany

Barbara Kempiak – W służbie dla Was

2018-10-04 15:10:00

Barbara Kempiak w nadchodzących wyborach samorządowych powalczy o stanowisko burmistrza Zdun. Kandydatka startuje z ramienia Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego.

Barbara Kempiak uważa, że przede wszystkim burmistrz, jak i inni przedstawiciele samorządu muszą być otwarci na ludzi, mieć „ludzką twarz”. - Zależy mi na ociepleniu relacji łączących tych, którzy rządzą w gminie – z tymi, dla których i w imieniu których rządzą. Burmistrz musi mieć „ludzką twarz”. Dlatego nie będę zamykać się w czterech ścianach gabinetu. Będę z Wami rozmawiać i wspólnie z Wami rozwiązywać Nasze problemy. Wiem, że ich nie brakuje. Wiem, że nie wszystko da się od razu zrobić. Wiem, że na konkretne działania potrzebne są konkretne kwoty. Ale wiem też, że gros zwykłych codziennych kłopotów można rozwiązać gospodarskim – ludzkim podejściem. Mam wizję rowoju Naszej gminy – argumentuje kandydatka na włodarza Zdun. - Boleję nad tym, że Perzyce nie mają swojego obwodu wyborczego, że to zostało im odebrane - mówi Barbara Kempiak.

 

Na czym zamierza skupić się kandydatka na burmistrza tej gminy? - Po pierwsze, trzeba dokończyć rozpoczęte już duże inwestycje – jak choćby prowadzoną od lat budowę kanalizacji – wymienia. - Po drugie - jak dla każdego z Was, tak i dla mnie – ważne jest inwestowanie w infrastrukturę drogową. Przecież nikt nie chce chodzić po nieutwardzonych chodnikach i jeździć po błotnistych drogach. Każdy chce bezpiecznie poruszać się po ścieżkach rowerowych. Każdy chce mieć oświetloną ulicę czy osiedle, to oczywiste i słuszne oczekiwania, a burmistrz jest od tego, żeby to realizować. Chciałabym powrócić do tematu obwodnicy, zaangażować w tę sprawę sąsiednie gminy. Czasem wspólnie jest się w stanie zrealizować plany, którym samemu nie jest się w stanie podołać - kontunuuje. - Po trzecie – każdy chce, żeby jego dziecko było bezpieczne i dobrze edukowane w przedszkolu i szkole. W Zdunach nie ma żłobka. Uważam, żę rzeczą niezbędną jest powstanie takiej placówki opiekuńczej, aby rodzice, którzy pracują, mogli zostawić swoje dziecko pod dobrą opieką.  Każdy z nas chce, żeby podatki, które wpłacamy do wspólnej kasy, były dobrze wydawane na nasze potrzeby. Dużą część środków pozyskiwanych z podatków stanowią pieniądze płacone przez lokalnych przedsiębiorców. Oni płacą podatki, powinni mieć zatem wpływ na to, co dzieje się w gminie - wymienia dalej. - Chcę, aby Nasza gmina stała się gminą proekologiczną. Zamierzam w tym celu ubiegać się o środki zewnętrzne, włączyć gminę w projekty, które umożliwią pozyskiwanie dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne, wymianę kotłów grzewczych czy termomodernizację budynków, aby Zduny i okoliczne miejscowości produkowały mniej zanieczyszczeń, ponieważ takie działania wpłyną też na poprawę zdrowia Mieszkańców. Każdy z nas chce mieć w burmistrzu – gospodarza. I ja chcę tak dla Was pracować. Po gospodarsku i solidnie Wam służyć. Dla dobra Nas Wszystkich – reasumuje kandydatka.

 

- Dlatego proszę Was – Moi Drodzy – o poparcie. Proszę Was o głos 21 października. Postawcie na Odpowiedzialność, Pracowitość i Solidność – apeluje Barbara Kempiak.

 

Materiał sfinansowany przez KW Obywatelskie Porozumienie SamorządoweTEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Przeprowadzki Krotoszyn - transport towarów

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl