iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

"Bajka" u strażaków

Zdjęcie: JRG Krotoszyn

W piątek krotoszyńską komendę odwiedziła liczna grupa dzieci z publicznego przedszkola "Bajka" przy Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie.

Podczas spotkania dzieci poznały zawód strażaka, sprzęt ratowniczy oraz zasady bezpiecznego wypoczynku w czasie wolnym od zajęć przedszkolnych zarówno w domu jak i na zewnątrz.

- Tradycyjnie  podczas każdej wizyty w krotoszyńskiej strażnicy, nasi mali goście mogli wcielić się w rolę strażaka, operując prądem wody na przygotowanym stanowisku. Największą nagrodą za trud włożony w edukacje najmłodszych jest uśmiech dziecka, lecz tym razem były również inne. Dzieci przygotowały dla strażaków niespodziankę z okazji ich międzynarodowego święta. Była to własnoręcznie wykonana układanka z wizerunkiem wozu pożarniczego. Rozwiązanie łamigłówki sprawiło wielką radość zarówno dzieciom jak i strażakom - podsumowuje mł. kpt. Mateusz Dymarski, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.