iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Badania RTG, USG i TK w szpitalu zawieszone!

2020-03-12 15:03:00
AKTUALIZACJA! 12 marca SPZOZ w Krotoszynie - ze względu na zakaz odwiedzin pacjentów w szpitalu - zawiesza do odwołania możliwość wykonywania zdjęć RTG w pracowni znajdującej się w budynku Szpitala Powiatowego przy ul. Mickiewicza przez pacjentów ambulatoryjnych. Ogranicza się też wykonywanie badań USG i tomografii komputerowej dla pacjentów ambulatoryjnych.

Ograniczenia te podyktowane są względami bezpieczeństwa pacjentów przebywających w naszym szpitalu.   
 
Pacjentów, którzy nie są hospitalizowani, a posiadają skierowanie na badanie RTG, prosimy o skorzystanie z możliwości wykonania takiego badania w dwóch pozostałych pracowniach RTG w: Krotoszynie i Koźminie Wlkp.   
 
1. Krotoszyn, ul. Bolewskiego 4-8, budynek Szpitala Powiatowego (wejście od strony ul. Bolewskiego), tel. 62 588 03 90 wew. 269. 
Pracownia czynna: poniedziałek-piątek 8.00-18.45. 
 
2. Koźmin Wlkp., ul. Stęszewskiego 9-10, budynek szpitala, tel. 62 721 67 04 wew. 48. 
Pracownia czynna: poniedziałek-piątek - 8.00-16.00. 
 
Szpital Powiatowy w Krotoszynie ogranicza też możliwość wykonania badania USG i tomografii komputerowej dla pacjentów ambulatoryjnych. Dla pacjentów ambulatoryjnych wykonywane będą jedynie badania w trybie absolutnie pilnym. W pozostałych przypadkach - badań planowych - pracownicy pracowni kontaktować będą się z pacjentami telefonicznie w celu przełożenia diagnostyki na termin późniejszy. 
 

Uwaga!!! Pacjenci, którzy w najbliższym czasie mają wyznaczone terminy badań USG i Tomografii Komputerowej proszeni są o kontakt telefoniczny z rejestracją tel. 62 582 14 17, by szybko i sprawnie ustalić dalszy tryb postępowania.

 

AKTUALIZACJA!

Zdjęcia RTG dla pacjentów ambulatoryjnych wykonywać można TYLKO w pracowni przy ul. Bolewskiego w Krotoszynie (ul. Bolewskiego 4-8, budynek Szpitala Powiatowego - wejście od strony ul. Bolewskiego). 

Pracownia RTG w Koźminie Wlkp. (ul. Stęszewskiego 9-10, budynek szpitala), ze względów epidemiologicznych, nie realizuje badania dla pacjentów ambulatoryjnych.   
     
Informujemy także, że SPZOZ w Krotoszynie ogranicza możliwość wykonania badań mammograficznych w Pracowni Mammograficznej - ul. Bolewskiego 4-8 w Krotoszynie. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa, obecną sytuacją epidemiologiczną i profilaktyką zakażeń COVID-19. 
  
Wykonywane będą jedynie badania w trybie absolutnie pilnym. W pozostałych przypadkach - badań planowych - pracownice pracowni mammograficznej kontaktować będą się z pacjentkami telefonicznie w celu przełożenia diagnostyki na termin późniejszy. 

 

 
Źródło: SPZOZ Krotoszyn

Tagi: szpital

Czytaj również

Pro 21 optyk
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.