Zamawiaj bez wychodzenia z domu! - kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy
Reklama - DUNYA DONER PRACA
Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmReklama - OSK AS Maria Maśniak

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wyścigi samochodowe

Awaryjny weekend na Torze Poznań

2019-06-12 14:06:00

Krotoszyński zespół KM Racing Team ma za sobą kolejne zmagania w ramach Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

- Tradycyjnie weekend wyścigowy zaczął się dla nas od czwartkowych treningów. Tym razem mieliśmy do dyspozycji dwie sesje po 20 minut. Niestety dla nas, w pierwszej sesji po przejechaniu siedmiu okrążeń, zniszczeniu uległa opona. Druga sesja to kolejna zniszczona opona już po dwóch okrążeniach. Na szczęście udaje nam się ustawić samochód na dalszą część weekendu - relacjonuje Mateusz Ciesiółka z zespołu KM Racing Team startującego w mocno obsadzonej Dywizji Narodowej 3.

Piątek, to start do pierwszych kwalifikacji weekendu. - Na szóstym okrążeniu awarii ulega nasz silnik. Po zakończeniu kwalifikacji i wstępnym sprawdzeniu silnika podejmujemy decyzję o powrocie na noc do Krotoszyna, aby wymienić silnik na zapasowy i wrócić na 10.00 rano do Poznania na pierwszy wyścig. Tutaj na miejscu podejmujemy decyzję, aby spróbować jeszcze reanimować uszkodzony silnik. Próba kończy się sukcesem. Po nieprzespanej nocy wracamy na Tor Poznań i startujemy w wyścigu nr 1, w którym zajmujemy szóste miejsce - tłumaczy M. Ciesiółka.

Niedzielę zespół rozpoczyna porannymi kwalifikacjami. - Zajmujemy w nich drugie miejsce w swojej klasie. Wyścig rozpoczyna się dla nas bardzo dobrze, udaje nam się utrzymać tę lokatę, mimo zamieszania na pierwszym okrążeniu. Niestety, na początku drugiego okrążenia pojawia się problem z autem, który uniemożliwia nam walkę o najwyższe miejsca, dlatego wyścig ten kończymy na piątym miejscu. Dziękujemy naszym kibicom oraz partnerom BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, iKrotoszyn.pl Gazeta Internetowa, Euromaster Kroczak – GumoCentrum Serwis, JotKel oraz miastu Krotoszyn.

 

Jeśli chcecie, aby na aucie KM Racing Team znalazło się logo Waszej firmy, to zajrzyjcie na stroną internetową KM Racing Team. Tam znajdziecie więcej informacji o pasji braci Ciesiołków oraz kontakt. 

 

 

 TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Przeprowadzki Krotoszyn - transport towarów

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl