iKrotoszyn.pl reklamy
Piłka nożna

Astra Krotoszyn na podium w turnieju Tasomix Cup

2020-08-31 12:08:00
W Biskupicach Ołobocznych odbyła się kolejna edycja turnieju piłkarskiego Tasomix Cup. Wzięło w nim udział 10 zespołów z roczników 2006, 2007 i 2008.

Wśród nich była drużyna Astry Krotoszyn, która w fazie grupowej zagrała z zespołami: Szkółki Piłkarskiej Pogoń Nowe Skalmierzyce w Biskupicach Ołobocznych, Iskry Sieroszowice, Akademii Reissa Brzeziny oraz Akademii Piłkarskiej KAO Boników. Krotoszynianie zwyciężyli w trzech spotkaniach, ulegając jedynie nieznacznie AR Brzeziny. To dało im awans do półfinału z pierwszego miejsca w grupie.

A tam na Astrę czekała silna ekipa Stali Pleszew, która w spotkaniu o wejście do finału okazała się lepsza. Pleszewianie zwyciężyli 3:1.

 

W meczu o trzecie miejsce podopieczni Łukasza Barana zmierzyli się z drużyną KS Pogoń Nowe Skalmierzyce. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia, bowiem żadnemu z zespołów nie udało się strzelić bramki. O tym, kto stanie na najniższym stopniu podium miała więc zadecydować seria rzutów karnych. A w tych bohaterem okazał się golkiper krotoszynian, który obronił wszystkie strzały przeciwników. Z kolei jego koledzy z drużyny dołożyli swoją cegiełkę pokonując za każdym razem bramkarza Pogoni. 

 

Skład Astry Krotoszyn: Patryk Figlak, Michał Woźny, Mateusz Bochyński, Bartosz Goliński, Szymon Ratajczak, Oliwier Felka, Mateusz Zasieczny, Damian Ptak, Aleksander Roszczak, Jakub Flajszer, Piotr Suchorzewski, Bartosz Kurzawa. Trener: Łukasz Baran.

 

Tabela końcowa Tasomix Cup
1.Akademia Piłkarska Reissa Brzeziny
2.Stal Pleszew
3.Astra Krotoszyn
4.KS Pogoń Nowe Skalmierzyce
5.Akademia Piłkarska KAO Bonikowo
6.OKS Ostrów
7.LKS Łużyczanka Kuźnica Grabowska
8.GKS Iskra - Prosna Sieroszewice
9.LUKS Maraton Czajków
10.Szkółka Piłkarska Pogoń Nowe Skalmierzyce w Biskupicach Ołobocznych
- Fotorelacja -
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

LAGUNASHOP
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
KS PROJEKT SZYMON KARBOWIAK
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.