iKrotoszyn.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

Allitaliana.pl - smak prawdziwej włoskiej kuchni w Twoim domu!

Poszukujesz produktów spożywczych pochodzących prosto ze słonecznych Włoch? All'italiana to sklep internetowy, który właśnie rozpoczął działalność i oferuje szeroką gamę artykułów pochodzących prosto od włoskich dostawców.

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zapoznać się ze śródziemnomorskimi smakami, to jest niepowtarzalna okazja, by to zmienić! A jeśli już raz spróbowałeś prawdziwej włoskiej kuchni, to z pewnością tęsknisz i poszukujesz tych niepowtarzalnych aromatów i smaków na polskim rynku. Dzięki sklepowi internetowemu All'italiana autentyczne, oryginalne produkty z Półwyspu Apenińskiego mogą bardzo szybko znaleźć się na Twoim stole!

 

- Nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów, które są starannie selekcjonowane i importowane prosto z Włoch. Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom najświeższych i najwyższej jakości marynowanych warzyw, produktów sypkich, kaw i przypraw, które są nieodłącznymi składnikami włoskich dań - zdradza Magdalena Niedbała, właścicielka sklepu. Oczywiście w ofercie znajdziemy także popularne m.in. passaty, tarallini, słodycze, napoje, czy oliwy, a także owoce morza.

 

Spośród wspomnianych produktów warto kilka zdań poświęcić taralli (lub jego mniejszej wersji zwanej tarallini). Jest to jedna z najpopularniejszych przekąsek w południowych Włoszech, która jest wykonana zgodnie z tradycyjnymi przepisami i oparta na naturalnych składnikach. Ojczyzną taralli jest Puglia, jeden z głównych regionów rolniczych Włoch. Dojrzewające tam warzywa mają unikalny smak. Region ten dodatkowo słynie z najlepszej oliwy, karczochów i win. I właśnie dzięki współpracy All'italiana z przedsiębiorstwem „La Cerignola di una volta” Iaculli Domenico, które leży właśnie w rejonie Puglii, te lokalne włoskie produkty są dostępne w sklepie internetowym All'italiana.

 

„La Cerignola di una volta” jest to przedsiębiorstwo, które poprzez przetwarzanie, przekształcanie i konserwację wytwarza typowe produkty lokalne, takie jak karczochy, oliwki i różne rodzaje warzyw, wykorzystując wyłącznie wyselekcjonowane surowce, aby uzyskać bardzo wysoką jakość produktów zdolną zadowolić najbardziej wymagające podniebienia - tłumaczy właścicielka sklepu.

 
 
 
 
Warto zaznaczyć, że All'italiana kładzie ogromny nacisk na jakość produktów. - Pasja do kuchni włoskiej przekłada się na szeroki wybór wysokiej jakości artykuły, które można znaleźć w sklepie. Jesteśmy gotowi do udzielania fachowych porad i pomocy w doborze odpowiednich produktów, aby zapewnić niezapomniane i autentyczne włoskie doświadczenie kulinarne - dodaje M. Niedbała.
 
 
      Przejdź do Facebooka All Italiana
 


Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.