iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

87. policyjnych interwencji w powiecie krotoszyńskim. Mundurowi podsumowują świąteczny weekend

Za nami długi świąteczny weekend. Na drogach powiatu krotoszyńskiego było w miarę spokojnie. Nie obyło się bez wypadków, na szczęście żaden z nich nie był tragiczny. W ciągu pięciu dni, na drogach naszego regionu doszło do dwóch wypadków, w których ranne zostały dwie osoby.

- Okres świąt, to dla policjantów czas intensywnej pracy. Podczas pięciu dni, funkcjonariusze starali się zapewnić bezpieczeństwo wszystkim podróżującym drogami naszego powiatu. Na drogach było więcej policyjnych patroli ruchu drogowego. W tym czasie policjanci odnotowali 87 interwencji na terenie naszego powiatu - informuje asp. sztab. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.
- Funkcjonariusze reagowali na łamanie prawa przez kierujących, zwłaszcza tych, którzy jeździli niebezpiecznie - zbyt szybko, nieprawidłowo wyprzedzając, czy wymuszając pierwszeństwo. Dokładnej kontroli policjanci poddawali także stan techniczny pojazdu oraz trzeźwość kierowców. W czasie policyjnych działań, na drogach doszło do dwóch wypadków. Ranne zostały dwie osoby, nikt na szczęście nie zginął.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.