iKrotoszyn.pl reklamy
Ważne sprawy

81-latek zaatakował posła z okręgu kalisko-leszczyńskiego

Zdjęcie: Facebook Piotr Kaleta

Tegoroczna kampania wyborcza bardzo się zaostrzyła. W ostatnich dniach w naszym kraju doszło do kilku ataków na posłów z różnych opcji politycznych. W okręgu wyborczym nr 36 (kalisko-leszczyńskim) ucierpiał poseł Piotr Kaleta z PiS. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

 

- Policjanci przyjęli zawiadomienie z którego wynikało, że poseł na Sejm RP podjął interwencję wobec mężczyzny, który miał niszczyć jego plakaty wyborcze. W trakcie interwencji doszło do nieporozumień między mężczyznami. Ostatecznie poseł został uderzony drzwiami od pojazdu w wyniku czego upadł na ziemię - podaje kaliska policja.

Sprawca zdarzenia został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że to 81-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. - Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzuty m.in. naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego oraz gróźb karalnych. Prokuratura Rejonowa w Kaliszu zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

W odrębnym postępowaniu policjanci będą zajmować się sprawą niszczenia plakatów wyborczych.

 

Źródło: KMP Kalisz
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.