iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
Szkółka roślin ozdobnych Bielawni
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Ważne sprawy

8-letnia Roksana i jej rodzina potrzebują pomocy!

2020-12-14 09:14:16

Jeszcze niespełna trzy lata temu Roksana była pogodnym, uśmiechniętym, pełnym marzeń pięciolatkiem. Po czym niczym zdmuchnięcie świeczki na urodzinowym torcie, jej życie zgasło, bo pojawił się w nim obrzydliwy przeciwnik - MIĘŚNIAK TKANEK MIĘKKICH!

- Wszystko zaczęło się w dniu, w którym Roksance spuchła buźka. Pierwsza myśl - winny ząb. Jednak po wizycie u dentysty, okazało się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku - wspomina bliska rodzinie osoba.

 

Później kolejna wizyta. Tym razem u lekarza rodzinnego, który przepisuje antybiotyki, które summa summarum niewiele pomogły. Zdecydowano się na rezonans. Jego wynik był niczym wyrok. Wówczas Roksana, jej mama oraz dwoje braci dowiedziało się, że dziewczynce przyjdzie się mierzyć w nierównej walce z okropnym przeciwnikiem.

 

Roksanka jako pięciolatka przeszła chemię. Trzy operacje. Protonoterapię w Krakowie. Jednak „bydle“, które zamieszkało w jej małym ciele, okazało się bardziej okrutne, niż wszyscy przypuszczali. Wystąpiły przeżuty, a to oznaczało dla Roksany wyrok. Dodatkowo lekarze i medycyna na tym etapie rozłożyła ręce. Niestety obecnie Roksanka okropnie cierpi. Widać u niej postępy choroby. Zajęcie tego małego organizmu zajęło chorobie właściwie chwilę, tę, która przekreśliła życie tej bezbronnej istoty - przyznaje ze łzami w oczach znajoma rodziny.

 

Dziewczynka wraz z mamą i dwójką braci mieszka w jednej z podkrotoszyńskich miejscowości. Roksanka potrzebuje całodobowej opieki. Rodzina utrzymuje się z alimentów i zasiłków rodzinnych. Sytuacja na dzień dzisiejszy jest dramatyczna! Roksana 24h leży w łóżku. Pojawiły się odleżyny. Dodatkowo z powstających ran na jej buzi sączy się krew i ropa. Roksanka jest na silnych lekach przeciwbólowych. Nie je. Nie jest w stanie się już bawić. Natomiast jej mamie brakuje pieniędzy m.in. na gaziki, oktanisept czy sól fizjologiczną. Nie mówiąc już o produktach pierwszej potrzeby.

 

- Prawda jest okrutna i nie do zaakceptowania. Dziewczynka odejdzie do krainy wiecznego spokoju, gdzie nie ma cierpienia - nie ma już nadziei na cud. Dlatego błagam, zbliża się okres świąteczny - zróbmy dobry uczynek i przyczyńmy się do tego, żeby dziewczynce zapewnić w tym ostatnim czasie na ziemi środki bez których cierpienie będzie jeszcze większe! Poza wsparciem finansowym bardzo prosimy o modlitwę ! Za każde okazane dobro bardzo dziękujemy! - mówi bliska rodzinie Roksany osoba.

 

Dlatego biegając pomiędzy sklepowymi regałami za prezentami czy podczas lepienia świątecznych pierogów PAMIĘTAJMY O ROKSANIE I JEJ RODZINIE! Dobro zawsze wraca!

 

Co jest potrzebne?

  • żywność długoterminowa - herbata, kawa, olej, konserwy rybne, konserwy mięsne, ryż, mąka, dżemy, warzywa w słoikach, cukier, kasza, owoce w puszkach, słodycze
  • środki czystości - proszek Vizir, płyn do  łukania Lenor niebieski (te produkty nie uczulają Roksanki), żele pod prysznic, płyny do naczyń, pasty do zębów, szczoteczki do zębów itp.
  • środki dezynfekujące dla Roksany - skinsept, octenisept, gaziki jednorazowe, sól fizjologiczna

 

Zbiórka trwa do 19 grudnia.

 

Kochani, w sprawie pozostawienia „paczek“ prosimy o kontakt pod nr tel. 661 290 614.
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Drogeria Natura Krotoszyn
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko
SOLARMAT TOMNICE

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl