Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Adam 1 agencja reklamowa

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Straż pożarna

62- letni mieszkaniec Krotoszyna zginął w wypadku na DK36

2020-02-26 14:02:00

Zdjęcie: KP PSP Rawicz/mł.bryg.Krzysztof Skrzypczak
Dzisiaj przed godz. 11.00 w wypadku na drodze krajowej 36 w gminie Miejska Górka (powiat rawicki) zginął 62 - letni mieszkaniec Krotoszyna.

Tym razem do tragicznego w skutkach wypadku doszło na terenie gminy Miejska Górka. Szans na przeżycie nie miał 62-letni kierowca peugeota 206. Strażacy zastali go w rowie, przygniecionego przez auto. To kolejny śmiertelny wypadek w powiecie rawickim w ciągu kilku dni. 

 

Do zderzenia dwóch peugeotów i ciągnika siodłowego z naczepą doszło w środę 26 lutego 2020 r. przed godz. 11.00. Miało to miejsce na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 36 z drogą prowadzącą do Sobiałkowa.

 

Ze wstępnych informacji wynika, że zarówno peugeot 307 prowadzony przez mieszkankę powiatu rawickiego, jak i peugeot 206, którym kierował mieszkaniec Krotoszyna, jechały od strony Miejskiej Górki. W przeciwnym kierunku przemieszczał się pojazd ciężarowy.

 

Mimo, że pierwsi ratownicy byli na miejscu już po 6 minutach od zgłoszenia, na uratowanie życia 62-letniego mężczyzny nie było szans. Na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu, co potwierdził lekarz zespołu ratownictwa medycznego z Rawicza.

 

37-letnia kobieta z drugiej osobówki otrzymała wsparcie psychiczne od strażaków, a potem zaopiekował się nią ZRM. Ostatecznie nie było potrzeby jej hospitalizacji. Kierowcy scanii nic się nie stało.

 

W działaniach ratowniczych uczestniczyli strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu oraz z Ochotniczych Straży Pożarnych w Sobiałkowie, Miejskiej Górce i Sarnowie. Ich czynności polegały m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do kierowcy peugeota przygniecionego przez samochód, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy drugiej uczestniczce kraksy, udzieleniu pomocy w zorganizowaniu objazdów oraz w załadunku rozbitych samochodów na autolawety i usunięciu zanieczyszczeń z jezdni.

 Fotorelacja


Źródło: KP PSP Rawicz/mł.bryg.Krzysztof SkrzypczakWspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

ADOMIX SPRZEDAŻ OPAŁU | PELLET | EKOGROSZEK | WĘGIEL
SEZAM Krotoszyn - Drzwi - Panele

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Zielony Zakątek - rośliny do Twojego ogrodu!

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową