iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

32 lata pracy w szkole. Zasłużona emerytura pana Janka!

2022-01-17 13:01:00
Zdjęcie: G. Pierzchała

Wraz z końcem minionego roku na zasłużoną emeryturę przeszedł pan Jan Skrzypczak, wieloletni woźny w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Krotoszynie.

 


- Pracowitość, ludzka życzliwość i ogromne poczucie humoru stały się nieomal znakiem rozpoznawczym pana Janka! - czytamy w szkolnej notatce dotyczącej tego - ważnego w dziejach placówki - wydarzenia.

- Całe pokolenia uczniów stykały się z jego cierpliwością, dobrocią, pobłażliwością i optymistycznym podejściem do życia. Można bez przesady stwierdzić, że każdy z członków szkolnej społeczności, może dziękować panu Jankowi nie tylko za setki mniejszych i większych remontów, za zadbaną i uporządkowana szkolną zieleń, za ratunek w sytuacjach kryzysowych, za każdą życzliwą rozmowę i radę, za praktyczne i mądre podejście do naszych problemów, ale i za wyrozumiałość, uśmiech, dobre słowo i cierpliwość nawet w najbardziej palących sytuacjach.

 

Przyłączamy się do życzeń grona pedagogicznego i uczniów - dużo siły i zdrowia, szczęścia i spokoju, radości, beztroski i spełnienia swoich marzeń!

 

Źródło: ZSP2 Krotoszyn


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
ELTRONIK - CANAL+
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B