iKrotoszyn.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

3 typy idealnych prezentów na Boże Narodzenie

Prezent na Święta Bożego Narodzenia to zwykle ten, do którego przykłada się największą wagę – a jednak wiele osób zaczyna intensywne poszukiwania na tydzień przed świętami. W ten sposób traci się możliwość zamówienia prezentu z dostawą, bo po prostu nie starczy na to czasu, a w lokalnych sklepach zwykle trudno o wyjątkowy prezent. Zresztą doskonały prezent często wymaga przyjrzenia mu się z bliska w spokoju – a to ostatnia rzecz, na którą masz szansę w centrach handlowych.

Praktyczny prezent na święta: ręcznik, kubek, lampka

Prezenty świąteczne są najlepsze, kiedy są na swój sposób użyteczne. To chyba jasne, że nie ma jednej, uniwersalnej definicji użyteczności, ale warto w tym zakresie postawić na kilka sprawdzonych rozwiązań.

  • Ręczniki ze śmiesznymi napisami albo jakimś ciekawym motywem to idealny prezent, bo nie tylko są odpowiednio dowcipne, ale przede wszystkim zawsze potrzebne. To jedna z tych rzeczy, których każdy potrzebuje, ale z jednej strony – samemu się je kupuje rzadko, bo są ważniejsze potrzeby, a na listy prezentów też trafiają rzadko.
  • Kubek (albo zestaw kubków) Hello Kitty to też fajny świąteczny prezent. Znów: praktycznie, ale jednocześnie bez zadęcia. Wiele osób właśnie w ten sposób definiuje udany prezent: gatunkowo lekki, ale bardzo użyteczny.
  • Lampka do czytania na baterie, którą można przypiąć do książki to coś, co można podarować bliskiej osobie, żeby pokazać, że się ją zna i rozumie jej potrzeby. Kosztuje naprawdę niewiele, a pozwala cieszyć się każdego dnia.

Przybory kuchenne: opiekacze, roboty i cała masa innych też zwykle wpadają w tę kategorię, bo pozwalają się kulinarnie rozwijać i odkrywać nowe kuchenne światy. Obok nich często stoją pomysłowe dystrybutory do alkoholu albo pudła i słoje z motywami z ulubionych filmów – niby gadżet, ale naprawdę praktyczny!

Coś dla aktywnych: zestaw survivalowca albo masażer

Wymarzone prezenty świąteczne muszą nawiązywać do pasji i zainteresowań. Jeśli chcesz sprawić wyjątkową niespodziankę wędkarzowi, zapalonemu turyście albo aspirującemu adeptowi sztuki survivalu, to zestaw survivalowca 12 w 1 będzie całkiem dobrym pomysłem. Zgoda – może nie da się dzięki niemu przeżyć tygodnia w Amazonii, ale noc pod namiotem za miastem od razu nabierze ciekawszego charakteru!

Masażery z kolei pozwolą rozluźnić się po intensywnym dniu albo po serii morderczych treningów. Efekty w sporcie nie przychodzą łatwo, ale to nie znaczy, że trzeba się bardzo męczyć. Możesz zrobić aktywnemu znajomemu na święta prezent, który przyniesie nieco ulgi. Tutaj to wyboru są masażery akumulatorowe i takie, którymi trzeba pracować samodzielnie. Jedne są bardziej uniwersalne, inne trochę mniej, więc może nie sprawdzą się jako niespodzianka, ale dla kogoś, kogo znasz bliżej, bez wątpienia znajdziesz odpowiedni model.

Prezenty dla odkrywców: tablice ze zdrapkami

To nie jest jeden prezent świąteczny, tylko cała grupa produktów. Niektóre mają formę 100 zdrapek (prezent na święta dla dzieci: 100 rzeczy do zrobienia z mamą lub z tatą), inne to "otwarte światy" (zdrap na mapie miejsca, w których byłeś).

Zdrapki to osobisty prezent, który raczej dość daleko odchodzi od idei funkcjonalności – bez nich też można sobie spokojnie poradzić. Nie są niezastąpione jak akcesoria kuchenne czy ręczniki, ale inspirują, pomagają uporządkować wspomnienia i przeżycia. To całkiem przyjemny prezent świąteczny dla wszystkich, którzy nie są raczej miłośnikami gromadzenia bibelotów. Sama zdrapka to po prostu plakat, ale jej prawdziwą wartością są przeżycia związane z tym, co się tam wydrapie.

Sklep z prezentami podsunie setki pomysłów

Nie da się po prostu skatalogować wszystkich pomysłów na świąteczne prezenty – są ich setki i tysiące. Wiele z najciekawszych z nich znajdziesz w sklepie z prezentami Toys4boys. Są tam i praktyczne gadżety, i dekoracje, i śmieszne prezenty. Dobierzesz coś i dla najbliższych, i dla kolegów w pracy, a pewnie przy okazji i dla siebie znajdziesz jakiś drobny prezent na święta.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.