iKrotoszyn.pl reklamy
Wydarzenia

25-lecie Intermarche w Krotoszynie!

Zakończyła się modernizacja krotoszyńskiego Intermarche. Od dziś, sklep mieszczący się przy ul. Raszkowskiej 22B, zaprasza klientów do skorzystania ze swojej oferty w zupełnie nowym wydaniu! Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych promocji.

Tuż przy wejściu serwowane są klientom kawa i tort, a do skosztowania tego pysznego wypieku okazje są dwie. Pierwsza, to oczywiście metamorfoza, jaką przeszedł ten najstarszy w Krotoszynie market, druga to 25. urodziny. Zatem, nie może Was zabraknąć na tym wydarzeniu!

 

 

Nowy koncept Power

- Modernizacja sklepu Intermarche w Krotoszynie, to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy coraz częściej szukają wygodnych i atrakcyjnych miejsc do robienia zakupów. Nowy koncept Power oferuje klientom szereg udogodnień, które mają ułatwić i usprawnić robienie zakupów - mówią Aurelia i Robert Dzwoniarkowie, właściciele Intermarche w Krotoszynie.

 

 

Świeży ryneczek

Jednym z najważniejszych udogodnień jest strefa świeżego ryneczku, która znajduje się przy wejściu do sklepu. W tym miejscu można znaleźć szeroki wybór warzyw, owoców, kwiatów i produktów regionalnych. Produkty są starannie wyselekcjonowane i pochodzą w większości z lokalnych upraw.

 

 

Strefy tematyczne

W sklepie znajdują się także specjalne strefy tematyczne, które ułatwiają klientom odnalezienie potrzebnych produktów. W strefie kulinarnej można znaleźć inspiracje do przygotowywania potraw, a w strefie promocyjnej i sezonowej - najnowsze oferty i produkty dostępne w promocji.
 

 

Poszerzona oferta produktów

Oferta sklepu została poszerzona o produkty bio, fit, wege, kuchni świata, produkty dla aktywnych, ciasta pakowane oraz dania gotowe. Wędliny i mięsa są dostępne w dwóch wariantach - tradycyjnie i w formie gotowych, świeżo zapakowanych porcji.

 

 

Samoobsługowa krajalnica

Klienci mogą skorzystać z samoobsługowej krajalnicy do pieczywa, która pozwala na samodzielne dostosowanie grubości krojenia.

 

 

Nowy wygląd i kasy samoobsługowe

Sklep zyskał nowy, świeży wygląd. Zmieniono układ sali sprzedaży, urządzenia chłodnicze z produktami mrożonymi przeniesiono bliżej kas, które z kolei zostały wymienione na nowe, w tym także samoobsługowe. Zastosowano również nowe oświetlenie i wprowadzono nową identyfikację wizualną. Jednym słowem koncept Power, to nowy wizerunek - odświeżony wystrój i szata graficzna wnętrza.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ
Z URODZINOWYMI PROMOCJAMI


 

Źródło: *Artykuł sponsorowany


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.