iKrotoszyn.pl reklamy
Z policji

24-latka z Krotoszyna zatrzymana w Raszkowie. Miała "zbyt ciężką nogę"...

Policjanci drogówki zatrzymali 24-letnią kierującą, która rażąco przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym. Policjanci Ruchu Drogowego po raz kolejny apelują o bezpieczną jazdę oraz dostosowanie prędkości do ograniczeń jak i warunków ruchu.

 

Funkcjonariusze z ostrowskiej drogówki, podczas służby zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości o więcej, niż 50 km/h w obszarze zabudowanym.

- Do wykroczenia doszło na terenie gminy Raszków. Kierująca samochodem marki Renault Scenic, 24-letnia mieszkanka Krotoszyna, za jazdę w obszarze zabudowanym z prędkością 109 km/h została ukarana mandatem w kwocie 1 500 złotych, otrzymała też 13 punktów karnych. Kobieta, uprawnienia do kierowania pojazdami odzyska po upływie trzech miesięcy - podaje ostrowska policja.


Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek i rozwagę podczas poruszania się po drogach. - Nie popełnijmy błędu mogącego kosztować czyjeś zdrowie czy nawet życie. Prędkość jest głównym czynnikiem mającym wpływ na tragiczne skutki wypadków drogowych.

Źródło: KPP Ostrów Wielkopolski
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.