iKrotoszyn.pl reklamy
Siatkówka

20 stycznia, hala przy ul. Olimpijskiej w Krotoszynie - kibicuj siatkarzom w walce o drugą ligę!

Zdjęcie: Archiwum

Za nami ostatnia kolejka rozgrywek III ligi mężczyzn w ramach Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Wyniki sobotnich meczów trochę namieszały w obu grupach. Ostatecznie zespół ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn zajął trzecie miejsce w tabeli grupy 2.

Krotoszynianie mieli już wcześniej zapewniony awans do fazy play-off, nie znali jedynie swojego przeciwnika. Przed ostatnią kolejką wiele wskazywało na to, że będzie to zespół Energetyka Poznań. Wszystko jednak zweryfikowały sobotnie rozstrzygnięcia.

Wiadomo więc już, że przeciwnikiem krotoszynian w ćwierćfinale będzie zespół GKS-u Zamek Gołańcz Volleyball Team, który rzutem na taśmę zajął drugie miejsce w tabeli grupy 1.

Zatem, 20 stycznia o godz. 16.00 w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Olimpijskiej 10 odbędzie się pierwszy z dwumeczu. To z pewnością znakomita informacja dla kibiców, których teraz będzie mogło wejść zdecydowanie więcej, niż na dotychczasowe spotkania, które odbywały się w hali przy ul. Młyńskiej. Rewanż odbędzie się 3 lutego w Gołańczy.

Zespołowi z Krotoszyna z pewnością przyda się gorący doping. Wstęp oczywiście wolny.

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.