Kredyt gotówkowy ZAPASOWA GOTÓWKA

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Restauracja DUET Krotoszyn
OSK AS Maria Maśniak
Pracownia Tortów Artystycznych Sama Słodycz


Informator rolniczy - dla rolnika

Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Informator rynku pracy MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
Z policji

20-letni zdunowianin zatrzymany z narkotykami

2021-10-25 10:10:00

Zdjęcie: KPP w Miliczu
Miliccy policjanci zatrzymali mieszkańca Zdun, który kierował samochodem osobowym będąc prawdopodobnie pod wpływem narkotyków. Mężczyzna miał także przy sobie woreczki z zawartością amfetaminy i marihuany.

- Wczesnym rankiem, w czwartek 21 października, o godzinie 5:20 na ul. Kolejowej w Sławoszowicach, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu osobowego marki VW Golf. Samochodem kierował 20-letni mieszkaniec Zdun w woj. wielkopolskim. Kierowca był trzeźwy i posiadał wymagane dokumenty, ale okazało się, że kierował samochodem będąc prawdopodobnie pod wpływem narkotyków. Użyty przez policjantów na miejscu kontroli drogowej tester narkotykowy wykazał bowiem w organizmie  kierującego obecność niedozwolonych substancji. Ponadto policjanci znaleźli przy mężczyźnie dwa woreczki zawartością kilku porcji marihuany i amfetaminy. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i uniemożliwili mu dalszą jazdę samochodem, zabezpieczając pojazd na parkingu strzeżonym - informuje podinsp. Sławomir Waleński, oficer prasowy  Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

 

Kierowca został przewieziony do milickiego szpitala, gdzie została od niego pobrana krew do badań laboratoryjnych na zawartość narkotyków. Od wyników tych badań uzależniony jest dalszy tok postępowania w tej sprawie. Jeśli wynik badań laboratoryjnych potwierdzi obecność narkotyków we krwi kierowcy, to mężczyzna poniesie konsekwencje prawne takie same jak nietrzeźwi kierowcy. - Przypominamy, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo sąd obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów albo pojazdów określonego rodzaju na okres nie krótszy niż 3 lata oraz orzeka świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych. Świadczenie pieniężne może być orzeczone przez sąd nawet do kwoty 60 tysięcy złotych. Ponadto odpowie on za posiadanie narkotyków, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3 - wyjaśnia oficer prasowy.

 

Policjanci kolejny już raz apelują do wszystkich kierowców o to, aby nie kierowali pojazdami po spożyciu choćby najmniejszej ilości alkoholu, a tym bardziej po zażyciu narkotyków! Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i zachowanie ostrożności na drodze!Fotorelacja


Źródło: KPP w Miliczu
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

DOM ZDROWIA
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko

Bar u Żaby
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki FACEBOOK ikrotoszyn.pl
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl