iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

18-latek włamał się do ogródka piwnego

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Kryminalni zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który 10 maja włamał się do ogródka piwnego na krotoszyńskim Rynku. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

 

8 maja funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do jednego z ogródków piwnych na krotoszyńskim Rynku. Sprawca uszkodził drzwi, po czym dostał się do środka kradnąc pieniądze w kwocie 800 zł oraz alkohole i napoje. Straty właściciel posesji ogródka oszacował na kwotę 2 000zł.

- Czynności jakie przeprowadzili w tej sprawie policjanci wydziału kryminalnego wskazywały na fakt, że czynu tego mógł dokonać 18-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, który wcześniej dopuszczał się podobnych czynów - wyjaśnia policja.

- 11 maja, w wyniku pracy operacyjnej mężczyzna został zatrzymany na terenie Krotoszyna po czym trafił do policyjnego aresztu - podają mundurowi.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Teraz może mu grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: kpp
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.