Z regionu

17-latek na wagonie pociągu towarowego przewożącego kruszywo, przejechał z Krotoszyna do Ostrowa Wielkopolskiego

17-latek na wagonie pociągu towarowego przewożącego kruszywo, przejechał z Krotoszyna do Ostrowa Wielkopolskiego
Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

17-latek jechał na wagonie pociągu towarowego, podróżował w ten sposób niemal 30 kilometrów. Taka niebezpieczna sytuacja miała miejsce na odcinku Krotoszyn - Ostrów Wielkopolski.

- Do niecodziennego zdarzenia doszło 15.10.2025 r., w nocy na trasie pociągu towarowego relacji Bardo Przyłęk - Sędzice. Podróżny na gapę, wskoczył do stojącego wagonu z kruszywem na stacji w Krotoszynie. O niebezpiecznym incydencie dyżurnego ostrowskiego posterunku SOK powiadomił Dyspozytor Zakładu Linii Kolejowych w Ostrowie Wielkopolskim - podaje Straż Ochrony Kolei.

Po przejechaniu niemal 30 kilometrów młody mężczyzna został ujęty przez patrol SOK.

17-latek w ten nietypowy sposób chciał niepostrzeżenie dojechać pociągiem do Milcza. Nastolatek został przekazany do dyspozycji policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie.

 


Źródło: kgsok.pl


Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy