iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

14-latek zatrzymany na gorącym uczynku, kradł napoje energetyczne

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

- Funkcjonariusz z krotoszyńskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki spostrzegawczości i szybkiej reakcji policjanta został zatrzymany 14-latek, który ukradł napoje energetyczne wstępnie o łącznej wartości około 210 zł - informuje policja.

Do zdarzenia doszło w minioną środę, około godz. 10.00. - Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie przebywając w czasie wolnym od służby, podczas porannego spaceru zauważył torbę podróżną leżącą na trawniku za marketem oraz młodego mężczyznę wynoszącego artykuły spożywcze z blaszanego kontenera. W wyniku obserwacji funkcjonariusz upewnił się, że młody chłopak kradnie towar i postanowił go zatrzymać na gorącym uczynku - podaje krotoszyńska policja.

Sprawcą kradzieży okazał się 14-latek, mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. - Przyznał się on do kradzieży. Towar został odzyskany i w stanie nienaruszonym wrócił do dalszej sprzedaży.  Po chwili na miejsce przybyli powiadomieni policjanci, którzy 14-latka przekazali rodzicom. O jego dalszych losach zadecyduje Sąd Rejonowy w Krotoszynie Wydział Rodzinny i Nieletnich.

 

Źródło: KPP Krotoszyn
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.