Z tej okazji jubilatkę odwiedził burmistrz Tomasz Lesiński wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Żanetą Golińską.
- Burmistrz Kobylina złożył Jubilatce serdeczne życzenia zdrowia, miłości bliskich osób i wielu kolejnych dni przepełnionych radością. Pani Zofia imponuje nie tylko pięknym wiekiem, ale również dobrym zdrowiem, energią oraz niezwykłym poczuciem humoru. Cieszy się ogromnym wsparciem rodziny, dzięki którym każda chwila spędzona razem daje jej siłę i pogodę ducha - podaje kobyliński magistrat.
































