Z powiatu

103 lata mieszkanki gminy Kobylin!

103 lata mieszkanki gminy Kobylin!
Zdjęcie: FB - Tomasz Lesiński

Pani Zofia Grześkowiak ze Zdziętaw w gminie Kobylin obchodzi dziś jubileusz 103 urodzin.

Z tej okazji jubilatkę odwiedził burmistrz Tomasz Lesiński wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Żanetą Golińską.

- Burmistrz Kobylina złożył Jubilatce serdeczne życzenia zdrowia, miłości bliskich osób i wielu kolejnych dni przepełnionych radością. Pani Zofia imponuje nie tylko pięknym wiekiem, ale również dobrym zdrowiem, energią oraz niezwykłym poczuciem humoru. Cieszy się ogromnym wsparciem rodziny, dzięki którym każda chwila spędzona razem daje jej siłę i pogodę ducha - podaje kobyliński magistrat.


Źródło: kobylin.pl


Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl