iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - Mediazone to nowoczesny sklep komputerowy

Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.
Polityka

"Zmiany, które wprowadzamy są bardzo dobrze postrzegane i oceniane przez Polaków"

2019-10-03 12:10:00

Maria Koc, wicemarszałek Senatu odwiedziła wczoraj Krotoszyn. Podczas spotkania z lokalnymi działaczami PiS i dziennikarzami, udzieliła poparcia Łukaszowi Mikołajczykowi w wyborach do izby wyższej parlamentu.

W spotkaniu, oprócz wspomnianej pary polityków, wzięli udział także kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach do Sejmu: poseł Jan Dziedziczak oraz krotoszynianie Piotr Januszkiewicz i Sławomira Kalak. Spotkanie poprowadził asystent senatora Ł. Mikołajczyka Dawid Korzeniewski. Na sali w restauracji Ratuszowa byli także obecni członkowie i sympatycy PiS.

 

- Jest znakomitym senatorem, tylko pogratulować mieszkańcom tego okręgu, że mają takiego reprezentanta w Senacie - mówiła wicemarszałek o Ł. Mikołajczyku. - Jego działalność jest widoczna. Jest też najbardziej aktywny, bo działa w dwóch komisjach, które mają bardzo dużo pracy. Działa też w wielu zespołach i grupach parlamentarnych i z tego co wiem jest bardzo aktywny w swoim okręgu, co jest bardzo ważne. Senator jest bowiem reprezentantem swojego okręgu w Warszawie. Jest to bardzo dobry kandydat, na którego warto oddać głos - dodała. - Zależy nam na tym, żeby kontynuować dobrą zmianę, żeby mięć samodzielną większość w Sejmie i Senacie. Zmiany, które wprowadzamy są bardzo dobrze postrzegane i oceniane przez Polaków - wspomniała M. Koc.

 

Do sytuacji w Polsce i nadchodzących wyborów odniósł się także Jan Dziedziczak. - Istotne jest, żeby wszystkie te rzeczy kontynuować. Te wybory to swoiste referendum: czy chcesz, żeby te wszystkie dobre rzeczy były kontynuowane? - pytał poseł. - Może być tak, że jeśli Prawo i Sprawiedliwość nie zdobędzie samodzielnej większości, to rząd stworzą pozostałe ugrupowania. Zdziwieni jesteśmy? Nie bardzo. Oczywiście te ugrupowania nic nie łączy ze sobą, poza nienawiścią do Prawa i Sprawiedliwości i niechęcią do tych wszystkich zmian, które nastąpiły w ciągu ostatnich czterech lat. Będziemy, mimo zwycięstwa Prawa i Sprawiedliwości, mieć niebezpieczeństwo rządów pana premiera Schetyny i wicepremiera Czarzastego. Nie daj Boże taki duet dla Polski. Bardzo ważne jest więc to, aby wszyscy poszli do wyborów i oddali głos na Prawo i Sprawiedliwość - stwierdził J. Dziedziczak.

 

Poseł w samych superlatywach odniósł się kandydatów z Krotoszyna, którzy startują w wyborach do Sejmu z listy PiS, a także wiele ciepłych słów wypowiedział na temat obecnego senatora Łukasza Mikołajczyka, który po chwili zabrał głos. - Jesteśmy wiarygodni. Przez te cztery ostatnie lata pokazaliśmy naszą wiarygodność. Uważam, że polityka to służba, a polityk powinien być blisko ludzi - oświadczył. - Mam wiele pomysłów na nową kadencję, także w kontekście dialogu międzypokoleniowego, ale też i współpracy z przedsiębiorcami, bo takie są oczekiwania. Proszę o głos mieszkańców Krotoszyna i powiatu krotoszyńskiego. Obiecuję, że ta praca będzie jeszcze bardziej efektywna, bo to będzie ogromna nobilitacja - zakończył senator ubiegający się o reelekcję w nadchodzących wyborach.

 

 Fotorelacja

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT


Autopromocja ikrotoszyn.pl


W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama internetowa w gazecieiKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl