Zamawiaj bez wychodzenia z domu! - kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - DUNYA DONER PRACA

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.

Autopromocja gazety internetowej ikrotoszyn.pl
Siatkówka

"Przeżyłem fantastyczną przygodę z siatkówką"

2020-04-24 08:04:00

O krotoszyńskiej siatkówce, szczególnie tej w wykonaniu młodych adeptów z UKS-u Piast Krotoszyn, pisaliśmy wielokrotnie. Nieczęsto jednak dzieje się tak, że trafia ona w dość obszernym materiale na główną stronę Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

A tak właśnie jest za sprawą Piotra Robakowskiego, trenera UKS-u Piast Krotoszyn, działającego przy Szkole Podstawowej nr 7 w Krotoszynie. Warto więc przy tej okazji przybliżyć osobę krotoszyńskiego szkoleniowca, który jest głównym bohaterem artykułu, który ukazał się na stronie PZPS:

 

"W Krotoszynie siatkówkę lubią bardziej niż piłkę nożną"

 

Wielu krotoszynian zna P. Robakowskiego, właśnie jako znakomitego wuefistę i kojarzy jego osiągnięcia, jako trenera UKS-u Piast. Tymczasem, to tylko część jego sporych sukcesów związanych z pracą z młodzieżą.

 

Wielkopolskie zmagania

Warto więc powiedzieć, że od 12 lat pracuje z kadrą Wielkopolski w kategoriach młodzików i kadetów. - Aktualnie jestem też pierwszym trenerem Kadry Regionu Północ (województwa: Wielkopolskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodniopomorskie - przyp.red.) rocznika 2006 - mówi P. Robakowski. A tu warto wymienić brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Jest to dotąd jedyny krążek, który reprezentacja Wielkopolski zdobyła w OOM w męskiej siatkówce. A nasz szkoleniowiec prowadził dotąd pięciokrotnie kadrę Wielkopolski w OOM i sześciokrotnie w Turnieju Nadziei Olimpijskich.

 

 

Na ogólnopolskiej arenie

Najlepszym dotąd wynikiem, którym P. Robakowski może się pochwalić, to złoty medal Mistrzostw Polski w kategorii czwórek. Do tego warto dodać srebrny krążek Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych i brązowy z MP w kategorii dwójek.

A medali zdobytych na szczeblu wojewódzkim, które zawisły na piersi P. Robakowskiego, można liczyć w dziesiątkach. Wśród nich są oczywiście te zdobyte z uczniami szkoły na krotoszyńskich Parcelkach.

 

 

Praca i pasja

- Przeżyłem fantastyczną przygodę z siatkówką - podsumowuje swoją dotychczasową pracę i życiową pasję. A my mamy pewność, że wszyscy będziemy mieli jeszcze wiele powodów do radości, które przyniesie nam P. Robakowski i jego podopieczni.
 
 Fotorelacja
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
Autopromocja ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl