iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - Bar u Żaby - kurczak z rożna

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Ważne sprawy

"Nigdy nie myślałem że mogę zachorować na raka..."

2019-02-01 09:02:00

Arkadiusz ma 45 lat, jest krotoszynianinem. - Nigdy nie myślałem że mogę zachorować na raka, wydawało mi się że to jest gdzieś obok... - czytamy w liście, w którym opisuje swoją chorobę. Niestety, dziś musi walczyć o każdy kolejny dzień swojego życia.

Zwracam się z gorącą prośbą o Pomoc w Walce o Życie. Mam na imię Arkadiusz, mam 45 lat...

 

"Zaczęły się bóle kręgosłupa..."

Nigdy nie myślałem że mogę zachorować na raka, wydawało mi się że to jest gdzieś obok. Od około 5 lat walczyłem z małą nadwagą i podwyższonym cholesterolem. Diety cud i powrót do punktu wyjścia. W styczniu 2018 roku zacząłem chodzić na basen miało być lepiej, a wszystko szło w drugą stronę. Zaczęły się bóle kręgosłupa przechodzące do brzucha. Lekarz rodzinny do którego się udałem stwierdził, że pewnie się przeforsowałem na basenie, ale tydzień dwa już bez basenu, a ból coraz bardziej dokuczliwy. Bez leków przeciwbólowych nie byłem w stanie iść do pracy, dochodzą biegunki, utrata wagi.

 

"Szok, nieoperacyjny nowotwór złośliwy trzustki"

Usg 18 kwietnia nie wykazuje nic poza kamicą nerkową. Dostaję leki rozkurczowe które mają pomóc wydalić kamienie. Kolejne dni tygodnie żadnej poprawy, kolonoskopia w porządku, marker CA 19,9 -21,41 w normie. Podsumowanie leczenia lekarza rodzinnego, że mam zmienić pracę bo to wszystko z nerwów. Szukamy dalej. 13 czerwca idziemy z żoną na prywatną wizytę do chirurga, który to kieruje mnie do szpitala celem pogłębionej diagnostyki. 14 czerwca kolejne Usg – zmiany przy trzustce i na wątrobie 15 czerwca tomograf który potwierdza zmiany, kolejno biopsja wątroby i szok, nieoperacyjny nowotwór złośliwy trzustki z przerzutami do wątroby. Trzy miesiące szukania.

 

 

"Mam nadzieję że idę w dobrą stronę"

Od 6 lipca 2018 jestem w trakcie bardzo agresywnej chemioterapii paliatywnej Folfirynox. Po 5 cyklu kryzys, onkolog uspokaja, że to skutki chemioterapii. Kolejne wlewy, ból coraz mniejszy, biegunki ustępują. Mam nadzieję że idę w dobrą stronę. Kontrolny tomograf 6.10.2018 potwierdza, że zmiany się znacznie zmniejszyły. Kontynuacja chemioterapii. Ze względu na chorobę lekarza prowadzącego musiałem się przenieść na inny oddział onkologii klinicznej. Po 12 cyklu chemii zaczął się problem z małopłytkowością, decyzja – włączenie sterydów, zmiany proporcji cytostatyków.

 

"Na zabieg operacyjny się nie kwalifikuję"

Boję się dnia kiedy skończą się dla mnie możliwości chemioterapeutyczne. Na tą chwilę na zabieg operacyjny się nie kwalifikuję. Dlatego też proszę o wparcie na przeprowadzenie badań genetycznych i leczenie metodami które są nierefundowane min. Immunoterapia. Niestety, ze względu na stan zdrowia nie mogę pracować (pracę straciłem z dniem 31.07.2018), obecnie pobieram zasiłek rehabilitacyjny z ZUS.

Za pośrednictwem fundacji zwracam się o pomoc do życzliwych ludzi, których zapewne nie brakuje. Nigdy nie przypuszczałem, że będę musiał prosić o pomoc, ale życie nas zaskakuję nie zawsze tak jakbyśmy chcieli. Żona Paulina i 17-letni syn Jakub dają mi siłę do walki z chorobą. Mam nadzieję, że nowatorskie metody leczenia ocalą moje życie.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

 

 


Pomóc Arkadiuszowi można dokonując wpłaty na konto:

 

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2078 pomoc dla Arkadiusza Szycha”

 


wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Arkadiusz:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2078 Help for Arkadiusz Szych”

 


Aby przekazać 1% podatku dla Arkadiusza:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2078 pomoc dla Arkadiusza Szycha”
Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - Usługi transportowe - Krotoszyn

Autopromocja ikrotoszyn.pl

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl