iKrotoszyn.pl reklamy
Ważne sprawy!

"Lisy na fermie pod Krotoszynem umierały w męczarniach"

2020-11-02 13:11:00
Zdjęcie: Facebook TOZ Krotoszyn
- Lisy na fermie pod Krotoszynem umierały w męczarniach, bez dostępu nawet do wody. Te co miały jeszcze siły spijały krople kapiące z dachów klatek - informują przedstawiciele Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

- Trzy dni ratowania zwierząt z fermy lisów, połączenie działań kilku organizacji, wykonanych kilkadziesiąt telefonów na numery polskie i zagraniczne by znaleźć miejsce dla jak największej ilości zwierząt, praca wielu ludzi, zabezpieczanie dowodów w postaci martwych zwierząt i tych skrajnie zagłodzonych, a to tylko jedna ferma, jedno miejsce, gdzie zwierzęta żyją bez zapewnienia im podstawowych potrzeb i tylko dlatego, żeby obedrzeć je z futer - informuje krotoszyński oddział TOZ.
 
- To miejsce jest już puste, jednak niezliczona ilość ferm działa nadal i działać będzie, bo właśnie rząd wycofał się z dalszego procedowania „Piątki dla zwierząt”! - grzmią przedstawiciele Towarzystwa. - Nadal miliony zwierząt corocznie będzie odzieranych z futer dla zaspokojenia niezrozumiałych potrzeb nielicznych, nabijając kieszenie hodowców.
Źródło: Facebook TOZ Krotoszyn


Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.