iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Polityka

"Lista nr 5, głosujemy na piątkę, żeby wszyscy tego dnia byli na piątkę"

2019-09-20 07:09:00

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Sejmu w okręgu kalisko-leszczyńskim, spotkali się wczoraj na krotoszyńskim Rynku z dziennikarzami.

Mariusz Witczak, "jedynka" na listach KO i Marzena Budnik (nr 5), nauczycielka z Krotoszyna, przedstawili zarysy programu wyborczego Koalicji Obywatelskiej. Towarzyszył im Dariusz Rozum, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krotoszyńskiego.

Kandydaci skupi się przede wszystkim na tematyce oświaty. - Rozgrywają się w niektórych miejscach w Polsce sytuacje absolutnie skandaliczne. Podwójne roczniki, bałagan, chaos w szkole, ale i brakuje miejsc  w wielu miastach w przedszkolach, brakuje czasu i spokoju - mówił M. Witczak.

- Bardzo ważna jest stabilizacja. W ostatnich latach zafundowano nam wiele zmian w oświacie. Naszym zdaniem jest nie zmieniać czegoś cały czas - mówiła M. Budnik. - Trzeba ustabilizować tę sytuację, wprowadzić program, który ułatwi życie dzieciom w szkołach, który nie pozwoli im do wieczora siedzieć w szkołach, pozwoli na odrabianie lekcji w szkołach i nie zabieranie ciężkiego tornistra do domu - dodała kandydatka. Wspomniała także o potrzebie większego udziału rodziców w życiu szkoły.

Koalicja Obywatelska liczy na spory sukces w nadchodzących wyborach. - 30 procent poparcia Koalicji na kilka tygodni przed wyborami, to bardzo dobry próg startowy. Chcemy wygrać te wybory w okręgu kalisko-leszczyńskim. Walczymy o pięć, sześć mandatów - dodał.

D. Rozum, w imieniu Pawła Sikory, Romana Olejnika, swoim własnym i samorządowców wybranych z list Platformy Obywatelskiej, zwrócił się z prośbą do mieszkańców o poparcie krotoszyńskiej kandydatki. - Myślę, że jest czas, by ruszyć z domu 13 października i zmienić to, co należałoby zmienić - wspomniał.

- Lista nr 5, głosujemy na piątkę, żeby wszyscy tego dnia byli na piątkę - oświadczyli wspólnie zebrani na zakończenie spotkania.

 

 Fotorelacja

Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl